| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!
Uita-ti un quiz facut de mine!
Raspunde-ti la intrebari!
1.Cum te cheama?
2.Cati ani ai?
3.De unde esti?
4.Care este culoarea ta preferata?
5.Care este mancarea ta preferata?
6.Care este bautura ta prefeata?
7.In ce tara(in afara de Romania) ti-ai dori sa locuiesti si de ce?
8.Ai avut parte de primul sarut? Cand si cum?
9. Ce carti iti plac?
10. Ce muzica asculti?
11.Care este cantaretul/cantareata/trupa tau/ta preferata?
12.Care este filmul tau >preferat
13. Ce meserie ai/ce meserie ai vrea sa ai de ce ai vrea/ai ales aceasta meserie?
14. Ti-a placut quiz-ul?(daca vrei poti pune o intrebare care ai fi vrut sa apara si tot daca vrei raspune la ea)
Multumesc ca ati raspuns la intrebati!

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
1.Alexandra
2. Aproape 18 ani
3.Radauti judetul Suceava
4.Mov
5.Ciorba Radauteana, Spaghetii.
6.Cappy de visine
7. Timisoara-este un oras minunat, un oras cu mai mari posibilitati.
8. Da, la 12 ani, in parc, un sarut minunat.
9. Cele de dragoste, de adolescenti...
10.Toate genurile, in afara de rock si populara
11. Voltaj, Dj Project, Connect-R
12.Hostel,Saw.
13. Orice, dar sa nu fie prea de tot.Maturatul,spalatul wc-urilor si asa mai departe, sunt excluse.
14.Da.Imi place foarte mult sa raspund la mai multe intrebi.
Nu mai am intrebari.

Toate cele bune!happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

1. Lola
2. 13
3.nu conteaza
4.mov
5.mancarea italiana
6.ciocolata calda
7.USA deoarece acolo traiesc idolii mei
8.nu din pacate nu
9.Harry Potter, The Vampires Diares, Fascinatie [toate sunt serii tongue]
10. pop-rock, pop, rock, dance, teen
11. Katy Perry, Avril Lavigne, P! nk, Justin Bieber, Bruno Mars, Jonas Brothers, Paramore, Black Eyed Peas
12.Harry Potter 7 partea 1 tongue
13.cantareata deoarece am voce si vreau sa ajung ca idolul meu Katy Perry si inca ceva: vreau sa fiu juriu la American Idol, emisiunea mea favorita
14. daaaaa

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

1.Mateea
2. 10
3. Iasi
4.Negru
5.Salata Orientala
6. Apa plata
7.Germania. Fiindca acolo s-a mutat o colega de-a mea si a zis ca e mult mai linistitor
8. Da. In 2010. Nu stiu de ce. Asa s-a intamplat
9.De actiune... De aventura
10. Pop, Pop-Rock, Rock
11.Cantaret : Michael Jackson
Cantareata : Lady GaGa, Dido, Kesha
Trupa : Tokio Hotel
12.Nu am unul preferat
13.Cantareata. Fiindca am voce muzicala si imi place sa cant.
14. Da, a fost cat se poate de distreactiv. Mie imi plac fff mult quizurile si raspund cu placere la obsolut toate intrebarile.

| AndraAlexaLove a răspuns:

1.Andreea
2. 12
3. Bucuresti
4.Mov si galben
5. Pizza
6.Cola
7.Australia.este o tara superba si este aprape mereu cald!
8.nu!
9.nu prea citesc...
10. pop-rock si dance
11.Inna,Rihanna
12.The Last Song, despicable me, alice in wonderland
13. avocat(imi place deoarece este interesanta) sau desiigner(imi place sa creez tinute!)
14. da! foarte frumos!

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Pai uite:
1.Ma cheama Ana.
2.Am 13 ani.
3.Sunt din Constanta.
4.Roz bombon sau albastru marin.
5.Pastele in mod sigur dar si pizza(fara legume, ciuperci sau masline bleah).
6. Apa plata.
7.In America pentru ca acolo este plin de oportuitati si chiar ai putea ajunge cineva la ce studii sunt acolo si gasesti aproape orice facultate de orice.
8.Nu inca nu am avut parte de primul sarut(se pune cel de ziua mea sau de la familie?).
9.Copilul apelor, Fetita celei de a 6 lumi, Harry Potter, Ciresari, Ficele furtunilor crucea nilului.Si in mod sigur orice carte S. F. sau despre astronomie.
10.Hm nu am un gen favorit dar nu-mi place jazz, rock sau instrumentala ori manele in rest orice.
11. Cantaret:Michael Jackson.Cantareata:Helena Paparizou.Trupa:3 sud est, O-Zone, Voltaj.
12. Un iancheu la curtea regala.
13.Astronom sau astronaut pentru ca astronomia ma pasioneaza de la 4ani, citesc mult despre acest domeniu si chiar mi-as dori sa fiu astronom, iar de ce as vrea sa fiu astronaut? Pai pentru ca ma gandesc ca nu are sens sa stam numai pe Terra e ca si cum ai fi sinistrat in propria ta casa si pentru ca imi doresc sa vad, sa cunosc Cosmosul.
14. Da, acest quiz e chiar interesant e un mod de a cunoaste oamenii iar cei care inteleg gresit aceste intrebari sa se gandeasca de 2 ori inainte sa scrie pentru ca e doar un fel de socializare.
P. S. Foarte super quiz-ul.kisslove struck

| nononono1111111111 a răspuns:

1.Amalia
2. 11
3.Ploiesti
4.Mov
5. Pizza
6.Cola
7.Germania...(pentru ca e fff curat si civilizat)
8.Inca mai astept
9.Pai de aventura
10. Pop&Rock
11.Miley Cyrus&P! nk si trupa Skillet
12."Gradinita lu' taticu'"
13.As vrea sa fiu cantareata(mici sanse) sau profesoara de engleza
14.Nu mi-a placut... L-am adorat! Si nu nu am o intrebare.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

1.diana andreea
2. 12 ii împlinesc pe 18 feb.
3. bucuresti
4.verde/albastru
5.cartofi prajiti
6. suc de piersici sau caise
7.america L.A pentru ca e foarte frumos acolo
8.nup
9.twilight saga sau vampire diaries
10.pop sau rock
11.miley cyrus sau demi lovato
12.twilight saga sau vampire diaries
13.as vrea sa fiu dentist
14.da,mi-a placut iar intrebarea: ce animal ai vrea sa ai/sau ai?

| DeathBat6661 a răspuns:

1)Karlabig grin
2)13(tocmai implinititongue)
3)Botosani
4)Verde:X
5)Pizzalaughing
6)Apa plata(nu prea sunt cu sucurilebig grin)
7)S. U. A. Dc? Pentru ca acolo se afla cele mai multe dintre vedetele mele preferate dar am si rude si etchappy
8)Inca il astept pe ala bun... Daca pot spune asahappy
9)Multe...winking
10)Rock, Pop-Rock, Punk si putintel POP
11)Cantaret nam...Cantareata,Avril Lavigne:X si trupe... am un fel de clasamentlaughing 1)Jonas Brothers 2)Green Day 3)Paramore
12)Nam unul anume
13)Chiar nu stiu... oricum am 13 ani...mai am mult pana termin liceulwinking
14)Da foarte mult:X Mai pui din astea?laughing

Byeehappy Si Kiss:*

| PopStarInMyMind explică:

Uite ca m-am hotarat sa raspund si eubig grin!
1.Roxana
2. 12
3. Bucuresti
4.Mov
5.Cartofi prajiti!
6. Ice Tea
7.USA pentru ca 1)ai tot felul de posibilitati2)imi place stilul lor de viata foarte mult3)imi place engleza-americana4)sunt o gramada de vedete si VIP-uri5)sunt baieti dragutibig grin
8.Nu incasad
9.De dragoste si aventura
10. Pop
11.Demi Lovato, Nick Jonas, Jonas Brothers
12. 16 Wishes
13.Scriitoare pentru ca imi place foarte mult sa scriu povesti!
14. Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se face rau cand vad astfel de intrebari. mai creste`ti copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama Andreea dar prieteni imi spun fifi.eu am 12ani.eusunt din vladila -romania.culuarea mea preferata este galben fosforescent.mancarea mea preferata este omleta cu branza.bautura mea preferata este sucul de fructe.eu imi doresc salocuiesc in america pentru ca as putea sa-i intalnesc pe cei din
trupa tokio hotel.eu nu m-am sarutat pana acum pentru ca sunt preamica. mie imi place sa citesc fictiune.eu ascult pop-rock.trupa mea preferata este Tokio Hotel.filmul meu preferat este,, Stapanul Inelelor". eu imi doresc sa devin camtareata imi place sa cant. cati ani au cei din trupa tokio hotel?

| notsurewhoiam a răspuns:

1 yoana
2 13 si cateva luni
3 Sibiu:X
4 Rosu
5 Chiar daca nu e sanatos mancarea fast-food gen pizza kebap shaorma cartofi pai hamburgeri etc. dar in general sarmalele si spaghetti:X
6 fanta de struguri
7 S. U. A pentru ca e ff fain e un trai mai bun ca in Romania
8 Primul cand eram micalaughing nici nu stiam ce e aialaughing
9 toate din seria Twilight, Singur pe lume, Un inger in zapada, Colt Alb si mai sunt cateva
10 De toate nu am pretentii si manele daca la asta va asteptatilaughing dar in general imi plac melodiile linistine de suflet dar si restul nu am treaba
11. in general ascult de toate asa ca nu prea ma pretentii sa aiba voce dar dau cateva ex: Rihanna, Inna, Antonia, Lady Gaga, Beyonce, Akcent, Smiley, Simplu, Justin Timberlake, Enrique Iglesias si mai sunt interpreti de muzica populara imi place sa askhee hee
12 Titanic, seriile Twilight, A walk to remember, Nanny McPhee and the big banglaughing))), Iron Will, The curious case of Benjamin Button si mai sunt muuulte:X
13 Medic. e cea mai nobila meserie si chiar imi place
14 da e interesant cred ca atat destullaughing)

| Anca_4296 a răspuns:

1.Cum te cheama?
Emy big grin

2.Cati ani ai?
13hee hee

3.De unde esti?
Teleorman big grin

4.Care este culoarea ta preferata?
Mov big grin

5.Care este mancarea ta preferata?
Pizza big grin

6.Care este bautura ta prefeata?
Cola laughing

7.In ce tara(in afara de Romania) ti-ai dori sa locuiesti si de ce?
SUA love struck love struck :X :X SUA SUA SUA Si numai SUA laughing laughing pentru ca ador engleza love struck

8.Ai avut parte de primul sarut? Cand si cum?
Da big grin :X Intr. un parc anul trecut big grin

9. Ce carti iti plac?
Morometii, Singur pe lume big grin

10. Ce muzica asculti?
Dance peace sign

11.Care este cantaretul/cantareata/trupa tau/ta preferata?
Nu am big grin

12.Care este filmul tau >preferat
The lord of the ring big grin

13. Ce meserie ai/ce meserie ai vrea sa ai de ce ai vrea/ai ales aceasta meserie?
As vrea sa fiu translator big grin

14. Ti-a placut quiz-ul?(daca vrei poti pune o intrebare care ai fi vrut sa apara si tot daca vrei raspune la ea)