| vasyutza a întrebat:

De sfarsit de an avem petrecere de incheiere.cuum sa ma imbrac? sunt in a5a intru in a6a.cum as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cu o rochita eleganta si niste pantofi sau sandale. happy

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Mergi nud ca sigur faci senzatie.

| nicoll03 a răspuns:

Depinde care este stilul tau. Ai putea sa iti iei o rochita si niste pantofi dar rochita sa nu fie foarte sofisticata pentru ca ma gandesc ca mergi sa te distrezi, sau daca ai prefera sa fii mai lejera si in acelasi timp si sa arati bine ai putea sa iti iei o pereche de pataloni(de preferat blugi) cu o camasa si o pereche de pantofi. sper ca ti-am fost de folos! happy

| S3bastiaNN a răspuns:

Intai invata sa scrii si apoi creeaza-ti cont pe TPU!rolling on the floor