| PandaisHere a întrebat:

De unde as putea comanda jurnalele vampirilor-jurnalele lui stefan vol 2 sete de sange?
nelipsita funditawinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

O poti comanda de pe site-ul oficial al edituri Leda. Uite link-ul:http://www.ledabooks.ro/products.asp?prod=453&cat=59&hierarchy=0

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Daca vrei iti trimit eu prin posta. Am luat cartea la o revista dar nu e genul meu si nu o citesc. Daca o vrei poti sa imi dai mesaj privat cu adresa ta si mai vorbim acolo. Nu vreau bani pe carte, eventual doar pe transport.

| Tataye a răspuns (pentru glamour):

M-ar interesa pe mine cartea ca nu o mai gasesc nicaieri si vreau sa-i fac o surpriza prietenei mele. Daca mai esti dispusa s-o dai te rog da-mi un mail la: cherana.alex@yahoo.com
MULTUMESC.

| predutancuta a răspuns (pentru glamour):

Vreau si eu cartea asta si nu o mai gasesc nicaieri.O are cineva de la care sa o pot cumpara? Va rog mult...

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Eu vreau foarte mult vol. 1.De celelalte am facut rost acum de cateva zile de la cineva de pe net dar volumul unu nu stiu de unde las maiputea luasad

| miky_9667 a răspuns:

Si mie imi plac :d le-am vazut la diverta deci poti sa le iei de acolo happy