| bahoi a întrebat:

De unde cumpara lumea pantaloni din aceia negrii care se poarta acum? happy...

6 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

De la Mall, magazine vestimentarebig grin etc

| jm3k3ru10 a răspuns:

Nu stiu. Dar daca gaseste cineva vreau si eu.Cred ca de pe net, sau de prin alte tari(Anglia, Italia...)

| thedistroyer a răspuns:

De la magazin...laughing)

| JhoNutz a răspuns:

De la magazinul de pantaloni negri de care se poarta acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in mall-uri!
Sigur o sa gasesti intra la diferite magazine unde vezi ca au acei pantaloni.
te referi la blugi negri stramti?
Gasesti oriunde prin mall.

| TURKUN a răspuns:

Din second hand happy glumeam de obicei din leonardo sau dino tara strainabig grinwinking