| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa imbrac la scoala da in afara de camasa si pantaloni negrii pentru ca nu se mai poarta uniforma pls sa-mi raspundeti

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nimeni nu se mai imbraca cu uniforma din scoala, imbraca-te ca majoritatea. Adica elegant, curat, comod. Nicidecum cu ceva iesit din comun.

| Andreea_8014 a răspuns:

Pai. ia-ti un tricou cu maneca scurta de preferat cu personaje din desene animate(se poarta anul` asta)si daca e cald afara o fusta, daca nu pantaloni in carouri(de preferat gri cu alb cu negru)E foarte comod si frumos! pops
)

| raluca_4573 a răspuns:

Daca nu ai uniforma obligatorie.imbracate exact asa cum te simti tu bine, dar sa nu fie indecent! imbraca-te la fel ca si ceilalti... poti chiar sa combini piese si sa iti creezi propriul stil! important e, cum am mai spus, sa nu fie indecent si sa trebuie simti tu comfortabil!

| ancasobo a răspuns:

Poti sa porti tot ceea ce-ti place, dar trebuie sa fie clasic sau casual.De exemplu luni blugi si tricou+cardigan, marti o rochita cu o maleta pe dedesubt, miercuri pantaloni la dunga si camasa, joi fusta creion pantofi cu toc si sacou, vineri:treining.

| loola a răspuns:

Pai, Iti poti lua niste Ginshi [pantaloni aceia draguti stransi p picior], preferabili grii, un hanorac colorat`h dar subtzireee nu d iarna laughing si thenesi...roz? preferabili...mai bine zis...bafta.parerea mea.whistling

| just.for.you a răspuns:

Mergi la mall si i-ati ce porti! hainele noi te vor ajuta!