| AnToNiKa_7758 a întrebat:

De unde pot download-a joc-ul "Jojo's fashion show"? Si sa fie fara virusi!

Răspuns Câştigător
| tpuareproblemetehnice a răspuns:

De pe iWin tr instalat si nu are virusi...are mai multe jocuri
funda?

3 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Incearca de pe yahoo, sectiunea games.
Sau poti scrie simplu la google, download Jojo's fashion show si de obicei primele variante sunt cele mai bune. happy
Dar din pacate majoritatea sunt trial( te lasa sa te joci doar 1 zi, sau cateva ore)
sad

| Awwwww a răspuns:

De pe ares eu mi-am treas multe jocuri de pe el si nu are virusi da trebuie sa il instalezi si nu-ti ia mult

| diana04 a răspuns:

Http://h33t.com
de aici poti sa descarci jocuri full, sh le joki pana te plictisesti:P
de aici imi descarc si eu ca ma enerveaza alea care le joc numai o ora...:D