| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri fashion asemanatoare cu Jojo's fashion show?

9 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Http://www.jocurifete.net/joc/721/Moda-pentru-adolescenti/. Scrie pe Google JOCURI FASHION si vei gasi f multe (:

| Katiee^^ a răspuns:

Sorry dar. nu stiu cum este Jojo's fashion. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| M.madallina a răspuns:

E foarte frumos jocul. te-ai jucat Jojo's fashion show 2?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am jucat si jojo's fashion show 1, 2 si 3 adica Jojo's fashion show world tour

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mam jucat jojo fashion 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.se numeste posh boutiqe.este 1 si 2. l-am jucat doar pe primul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foatre interesant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| WinD a răspuns:

Da