| KamiixSweet18 a întrebat:

De unde pot lua aplicatia talking tomcat pentru samsung s5230

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Nu cred ca exista din pacate pentru sistemul de operare Bada.

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Scz daca te superi si eu am avut telefonul si nu prea mergeau jocuri! SI talking tom cat nu stiu daca nu merge numai pe sistem de operare android

| HappyAngel722 a răspuns:

Aplicatia este pentru adroid mai mult, daca telefonul tau are platforma adroid poti sa o descarci din market adroid trebuie sa fie in telefon

| syradi a răspuns:

Frate uite id meu>stancuady33
daca ai nevoie de ceva ne intalnim pe mes
paaaa