| Francii99 a întrebat:

De unde pot lua chestii din astea dp FB gen: mama:... tata:... sora:... sau cu cine rad:... cu cine plang:... cine ma uraste:... funda big grin

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Este testul la matesadUita-te la prietenii din stanga)
1.Colegul/a de banca:
2.Colegul din spate :
3.Ia nota 4:
5.Copiaza la greu:
6.Imi spune toate raspunsurile:
7.Cel care e prins:
8.Cel care care ma paraseste:
Mergi la o petrecere cu prietenii
1.Petrecaretu:
2.Bufonul:
3.Fata care se plange de tot:
4.Se imbata:
5.Cel care strica petrecerea :
6.Vecinul care cheama politia:
7. Dansatoarea din buric:

Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale! happy

Du-te la profilul tau si uita-te la prietenii de pe partea stanga a ecranului.
Ma casatoresc cu :
Copil :
Amant :
Vrea sa ma opreasca:
... ...Domnisoara\Domnisorul de onoare:
Strica nunta :
Preotul :
Mananca tortul la nunta mea :
Ne face sa divortam :
E fericit\a pentru asta:

Esti intr-un film de groaza cu 9 prieteni din stanga de la profil:

1. Decide ca acea casa infioratoare este de fapt sigura :

2. Striga ca un copil :

3. Prima care se pierde :

4. Primul care se panicheaza :

5. Moare salvandu-ma :

6. Imi apara spatele indiferent de imprejurare :

7. Supravetzuieste prefacandu-se mort :

8. Are un plan solid de supravietuire pe care nu il asculta nimeni :

9. Adevaratul ucigas

3 răspunsuri:
| AlExAnDrA122 a răspuns:

Le iei din lista de prieteni din partea stanga a paginii sper ca am fost de ajutor

| angeldustxoxo a răspuns:

Dai l editare profil si aokolo o sa gasesti undeva unde o sa scrie "prieteni si familie"si iti pui uh acolo ce vreiiwinkingwinkingsi ap nu cred ca e si asta k "cu cine rad"si astea acolo e decat frate .sora.mama.verisoara,var,unchi,etccwinkingwinkingfunditaaaa:*

| Francii99 explică (pentru angeldustxoxo):

Aia q editare profil o stiu dar mai sunt unii care pun p wall chestii din astea happy