| YumiSukinanda a întrebat:

De unde pot lua fir pentru telefon ca se descar muzica de pe calculator si altele? funda+vot. urgent!

3 răspunsuri:
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

De la magazine de telefoane ca Vodafone,Cosmote, Orange, Germanos etc.

| valentynrobert a răspuns:

De la magazinele de telefoane Vodafone, Orange, Cosmote sau la magazinele de unde repara telefoane EuroGSM sau din astea 1

| ionutz9725 a răspuns:

Pai acest fir se numeste calbu de date. Depinde ce telefon ai, difera mufa aceea (pe care o bagi in tel). Du-te la un magazin de telefoane si intreaba daca are cablu de data pentru telefon Nokia X3 de exemplu.