| golgeteru a întrebat:

De unde pot sa achizitionez un pistol cu gloante, la mana a doua nu conteaza dar vreau un pistol neaparat indiferent de pret

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

De ce ai nevoie de pistol? ai deja victima in minte?
eu zic sa te mai gindesti, daca pui intrebarea aici e clar ca te pripesti.

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

O sa ai pistol... o sa ai probleme! In mod sigur. Daca nu poti sa rezolvi problemele decat cu pistolul... e vai de viata ta! La violenta se raspunde cu violenta.Si apoi, ai nevoie de permis de port-arma! Altfel faci inchisoare pentru nerespectarea regimului armelor si munitiilor.

| alex2009 a răspuns:

Pai poti sa faci rost de el in 2 variante 1 de la o firma legala care se ocupa cu asa ceva sau 2 varianta ilegala de pe piata neagra dar iti trebuie avize de la polite ca sa il poti folosi si avizul unui psiholog sfatul este sa iei unul legal ca sa poti sa iti iei si avizele ca daca il folosesti fara avizele politiei trebuie sa ai spatele foarte bine asigurat ca sa nu intri in probleme dar daca ai intrebat aici unde gasesti un pistol sigur nu ai o paza buna. Vrei sa omori o persoana? eu zic sa rezolvi problemele prin comunicare pistolul se foloseste doar in cazuri extreme cand viata iti este pusa in pericol. Viata o poate lua doar Dumnezeu.

| Roby67 a răspuns:

De la magazinul cu "pistoale cu gloante", sau de la gara centrala din Bagdat.

| karellen a răspuns:

Http://www.dreptonline.ro/legislatie/regimul_armelor_munitiilor.php
nu cred ca TPU este locul potrivit pentru astfel de tranzactii

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Îți doresc de la 10 la 20 de ani.

| Bodo a răspuns:

Poti folosi ceva mai ieftin si mai usor de procurat. Cum ar fi o franghie si putin sapun, un cutit, sau mai simplu: sa te arunci de la etajwinking

| Username6 a răspuns:

Da de ce vrei asa de mult un pistol?thinking

| Kimura a răspuns:

Okazii.ro