| Daniel599 a întrebat:

De unde pot să cumpăr/închiriez tub de oxigen cu regulator pentru a explora o galerie?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Bagi câțiva porumbei înainte așa se face și dacă mor porumbeii nu intri acolo

Tuburi de oxigen poți să iei dinastia pentru sudura
Ce cauți pe olx

Dar nimeni nu ți,-a spus că oxigenul arde plămânii așa că trebuie diluat amestecat cu aer

Ia gândește-te tu bine de ce au murit oamenii prin spitalele de cocos nu cumva datorita oxigenului că le-a ars plămânii

Acum au mai căpătat și ei experiență sper sa fi învățat cum să îl folosească

AI AUTORIZATIE PENTRU A EXPLORA ACEA GALERIE?

TREBUIE SA TRECI PE LA TRIBUNAL sa ceri autorizație îți dă repede costa puțin și intri acolo în mod legal

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Gasesti lq Decathlon, dar vorbeste sa te invete cineva si cum sa il folosești.

| RxTx a răspuns:

Cu osc un băiat care tot așa a intrat într-o galerie subterană și a ajuns în arhiva unui tribunal și că prostul s-a dus de el a trezit gardienii care dormeau acolo și ei l-au arestat apoi i-au dat 4 ani de muncă în folosul comunității
Pârnaie la domiciliu.

Așa că atenție la neatenție

Trebuie sa iei pe cineva cu tine sa aminte poliția pompierii daca nu mai ieși de acolo
Să știe câteva persoane de tine
Sa spui la ora x sunt înapoi
Daca nu sunt înapoi chemați salvarea scafandri depunerile că sunt gaze monoxid de carbon să nu intre și ei

Ia un ghem de ață cu tine sau mai multe ghemuri vopsite fosforescent și lasă ață sfoara în spatele tau că în caz de ramai fara lumina sa ai cum sa te întorci
Ia mâncare pentru mai multe zile
Ia apa cu tine pune in ea substanțe de la farmacie pentru remineralizare
Sunt niste seruri
Că să bei apa puțină și să nu o consumi repede dar Ciprul tau sa se sature repede are nevoie de minerale
Ia lanterne de rezerva
Ia un telefon care să reziste și sub apa cine știe în ce cazi
Pune lanternele și telefoanele și bateriile in prezervative legate la gura

Ia niste petarde cu tine și cu ce sa le aprinzi daca dai de crocobauri crocodili șerpi chestii animale le dai o petarda și gata și fugit

Ia o trusa de prim ajutor gen tifon reocoplast cuțit sport.
Nu manca toată mâncarea chiar dacă ești aproape de ieșire niciodată nu se știe ce se va întâmpla
Sau când intri nu bea apa din rezerve așa că ai multa ci oasteaz-o

Asteaptste să fie frig și ud pe acolo
Așa că ia încălțăminte și îmbrăcăminte că de iarna pentru că în pământ mereu sunt exact 4 grade Celsius atât vara cât și iarna

MAI BINE IEI O MASCA DE GAZE DE CST UN TUB DE OXIGEN.

DOUA MASTI DE GAZE SA AI UNA DE REZERVA CU CARBUNI ACTIVI

MASCA DE GAZE FACUTA LA CHIMICA IN BUZAU
Fabrică ei pentru armata și cred că și au de vânzare.

Poți să îți iei un tester de monoxid de carbon se găsesc acum sau poți să îți faci unul exista senzori ieftini pe olx

Pe timpuri se băgau 2 porumbei in colivie și dacă leși a însemna că nu e aerul bun

| Daniel599 explică (pentru RxTx):

Mulțumesc foarte mult

| sanboss a răspuns:

Vreo comoara cv?

| Daniel599 explică (pentru sanboss):

Nu știu, vedemlaughing

| sanboss a răspuns (pentru Daniel599):

Sa vina hauru atunci