| DeEa_8231 a întrebat:

Are cineva niste idei de haine pentru. halloween. Dar nu genu:sa inchiriez sau sa cumpar sa. nu stiu, imi creez eu sau asa ceva.Nu stie nimeni?

Răspuns Câştigător
| Patricia_9903 a răspuns:

Vino la mine sa iti dau:Xlaughing

6 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Pai eu am o rochie alba o sa o rup si patez cu rosu, iar ma machiez cu o tona de pudra, imi fac cicatrici cu creionul rosu de buze si cearcane cu fardul maro!

| diana a răspuns:

Poti improviza, uite aici:
http://stilulfeminin.blogspot.com/

| UnicornsAreLove a răspuns:

Pai poti sa iti faci.Cum ar fi eu ma folosesc de hainele normale deci ma fac toata neagra si din carton imi fac niste urechi de pisica apoi imi pictez niste mustati pe fata si voila! Sper ca te-am ajutat!

| DeEa_8231 explică:

Vin! Dar unde stai?

| beautilfullife a răspuns:

Buna! Te poti inspira si de aici:
http://www.tpu.ro/......cut-acasa/

| Amfetamina_7862 a răspuns:

Daca vrei ceva mai gore ai putea sa iei un sort alb de bucatarie, sa il stropesti cu vopsea rosie si sa ai in mana un facalet de lemn sau ceva nu prea periculos.
Sau te poti face vrajitoare. O pudra alba, machiaj negru si o rochie neagra ar rezolva totul.Plus traditionala matura.