| FlacK a întrebat:

De unde pot sa cumpar un laser verde (green laser pointer) in Galati!?

2 răspunsuri:
| Alecsandra95 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/laser+verde.html
iti vine in cateva zile, e de incredere, nu trebuie si mergi sa-l cumperi si iti vine si gratis (coletul) platesti doar valoarea laserului in momentul cand il primesti sau iti vine la posta.
Succes.

| benimihoc a răspuns:

Am eu daca vrei la 65RON transportul il platesti tu...ie putin uzat aika ie folosit sa vad daca merge plus am mai dat cu el sa azic 20min daca vrei da-mi Pm