| SICAFLORIN a întrebat:

Stiti cumva daca mai pot sa cumpar si de alt undeva in afara de online un Laser pointer verde 500 mW ( http://www.thegift.ro/altele-c-23_79/laser-pointer-verde -100-mw-p-1312 ) sau orice laser puternic. funda

3 răspunsuri:
| VladutzOne a răspuns:

In general in magazinele de electronice le gasesti....de exemplu eu am gasit la un magazin de calculatoare. aveau o gama destul de bunicica de lasere chiar foarte puternice

| SICAFLORIN explică (pentru VladutzOne):

As putea sa te intreb in ce magazin de electronice ai gasit?

| VladutzOne a răspuns:

Eu am la mine in oras ultaprocomputers sau Brio..eu am gasit la ambele..acum nu stiu cum or fi in alte orase...in general unde sunt electronice sunt si de alea