| cozmynxx a întrebat:

De unde sa cumpar uleiul care este folosit la cresterea parului..........please

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Uleiul cu pricina este cel de ricin.
Poti sa-l combini cu cel de masline.
Se gaseste la centrele de ceaiuri (Plafar) sau farmacii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta produsele Gerovital plant ( fabricate la Farmec Cluj )
( exista Petroleum -pe baza de petrol, vit A si E ), sampoane speciale de tratament.Sunt foarte bune.La farmacii naturiste si nu numai.
Daca vrei ceva preparat in casa, atunci 1/3 ulei de ricin plus 1/3gaz plus 1/3 alcool de 90 de grade.Amesteci, agiti, tamponezi scalpul, stai o juma de ora, apoi te speli si te limpezesti cu otet la final.