| Flöricicä a întrebat:

De unde se bate la handbal cand este corner(daca asa se >scrie:"sper ca intelegeti )Funda ca de obiceiwinking

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Din coltul terenului. Este corner atunci cand un "jucator de camp" atinge mingea, nu si portarul.winking Bafta.

2 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Pai din cate stiu eu de unde a iesit mingea cu aproximatie iar daca a iesit d ela portar se da de la coltul terenului.winking

| Dαиełłe a răspuns:

Paio cand este corner se bate ca la fotbal din coltul terenuluibig grin