| AℓєLoveD a întrebat:

De unde va uitati la eclipsa de soare?

12 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

De acasa raised eyebrows trebuie sa ma duc neapărat undeva sa ma uit la o eclipsa? (plus ca eu am mai prins una era prin 2000 parca thinking )

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Cred ca ma voi uita intr-un loc mare si fara pomi... cred ca ar fi perfecta " Faleza Braila "

| TeooTeo a răspuns:

Din casa:*
poti sa te uiti
fundita?:*

| Deerpinaaaa a răspuns:

Eu nu am priveliste spre soare dar ma uit la televizor

| Deerpinaaaa a răspuns:

Daca nu vezi soarele pe geamul tau poti sa te uiti pe antena 3. Fundita?

| MikeZG a răspuns:

Nici eu nu a priveliste la soare, da ma uit la televizor.

| analia0103 a răspuns:

Eu am un binoclu care l-am cumparat in Anglia! Este despul de bun pentru astalaughingbatting eyelashes

| TeenageGirl a răspuns:

Live, pe site-ul pro tv dar daca esti n bucuresti intr-un parc special amenajat... eu ma uit live dar inca nu gasesc site`ul

| xXIonutXx_4465 a răspuns:

Din casabig grin

| andrei_1493 a răspuns:

Din parcul copou iasi (iasi are vizibilitate 78%)