| Mhjua a întrebat:

Deci am o intrebare e cam ciudata intrebarea dar chiar nu stiu cum.deci cum pot sa pun niste poze pe FACEBOOK (care sunt deja bagate) intr-un singur albumbig grin?
ca acee poze sunt in albume diferite si as vrea sa le pun pe toate in acela albumbig grin

1 răspuns:
| SickOfWriting a răspuns:

Buna, nu cred ca este posibil asa ceva, am cautat si eu pe facebook si nu am gasit nimichappy. Pe hi5 parca aveam chestia astathinking
Oricum poti sa lasi pozele in doua albume, deoarece este mult mai interesant si daca ai mai multe poze intr-un singur album devine obositor sa te uiti la toate.
Sper ca am fost de ajutorhappy