| ThePlayer a întrebat:

Deci: Am schimbat din greseala adresa de e-mail contului meu de pe TPU cu alta. Probleme e ca nu mai stiu parola de la adresa de e-mail respectiv ca sa confirm schimbarea adresei de e-mail. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Damasc a răspuns:

Trimite un mesaj aici http://www.TPU.ro/contact

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Trimite un mesaj la yahoo ca tiai uitat parola numai cati trebuie id de rezerva cu care tiai facut id tau dacal mai stii trebuie sa-l bagi altfel nu stiu cum numai daca te ajuta vreun hacker expert in spargeri de parole succes