| PUPIXme a întrebat:

vreau sa-mi confirm parola pe mail dar acum este altfel si nu stiu sa umblu pe el.am intrat pe o adresa si nu mai sti cum sa ies.stie cineva cum pot so confirm?(fundita si vot)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai probleme. Succes şi numai bine!