| YTBDrawingBase a întrebat:

Deci am un kp502 si de fiecare data cand il conectez la pc prin cablu usb se deconecteaza.[cred cai de la windows] Daca cineva stie sau a mai avut d-aface cu asa ceva.sa imi raspunda cum pot remedia problema.Multzam

Răspuns Câştigător
| Camelikkka a răspuns:

Poi am si eu kp502. Si mie mi se intampla asa. Cumpara un stick de card de memorie, si nu mai folosi cablul! Poate sa ti se strice calculatorul si telefonul sa se blocheze. Cel mai bine e cu stickul.