| vlad_6144 a întrebat:

Deci am un pc 3.00ghz 2gb ram si placa video 1gb si imi merge sacadat fifa 2011 si gta 4 ce sa fac? sa-mi cumpar rami?

2 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Nu sunt de vina rami.chiar sunt de ajuns pentru fifa.cred ca placa video este de vina. http://translate.google.ro/....../translate uite fa testul asta pentru compatibilitatea jocului si vezi ce probleme iti gaseste.

| cosminzk8 a răspuns:

Pai depinde ce OS folosesti pentru ca cererile sunt diferite? de exemplu la GTA IVbig grinaca ai W.XP ai nevoie de 2GB Ram dar daca ai W.Vista ai envoie de 2, 5 si imi conteaza si Service Packurile, la XP ai nevoie de Service Pack 3 iar la Vista Service Pack 1, la fel si la FIFA, daca vrei mai multe detalii cauta pe google : "GTA IV System Requirements" si "FIFA 11 System Requirements" happy