| Andrey_AntoNio_1997 a întrebat:

Deci am un ps3 care nu imi da imagine, am incercat prima data prin adaptor scart, am gasit programul, pe care trebuie sa mearga, dar merge doar sunetul imagine nu imi arata, am si cablu HDMI, dar inca nu am incercat cu el ca nu ia tv HDMI, am incercat sa tin apasat pe butonul power pana se aude acel beep, dar merge doar sunetul.
Va rog sa imi spuneti ce ar putea avea, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Word89 a răspuns:

Trebuie executat un reflow la chipsetul video. S-a dezlipit din cauza supra incalzirii consolei. Daca esti din Sibiu, poate te ajut eu.

1 răspuns:
| Andrey_AntoNio_1997 explică:

Scuze nu sunt din Sibiu, oricum mersi.