| GeoXoXo a întrebat:

Deci Basescu a cazut sau nu?straight face

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Era simpatic cand lua cate un sprit in bot

11 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Da,a cazut, asa arata momentan o numaratoare...

| Lightning1997 a răspuns:

In principiu da, la 00:30 BEC va da rezultatele pentru ora 23. Daca au participat peste 50 la suta, nu conteaza cu cat, va fi demis.

| Tops a răspuns (pentru Lightning1997):

Aia este participarea la vot... nu are nimic cu votul in sine

| Lightning1997 a răspuns (pentru Tops):

Adevarat,dar procentul celor ce au votat pentru demiterea presedintelui este de 84 la suta.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Da, a fost demis.
Restul sunt mestecări de căcat din partea televiziunilor băsiste şi a site-urilor băsiste care au fost plătite să se agaţe de ultimul fir de speranţă maro. Uită-te la Antena3.
Au ieşit 9 milioane de oameni din zona lor de confort şi în sfârşit l-au demis pe eşuatul marinar. Aplauze.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Da a fost demis, 44% din romani au fost la ora 21 acum la 23 ar trebui sa fie de aproximativ 52% si a fost demis cu peste 80%

| CrushBoy89 a răspuns:

N-a cazut nuwinking Asa si credeam ca se intampla...

| akcentdiana a răspuns:

Da (momentan)

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Nu a cazut.La 23 s-a incheiat referendumul si doar 44, 01% au votat asa ca este invalid...

| theStraightEdgeSavior a răspuns (pentru CosMinUtZuuUu):

Rezultatul este pentru ora 21, rezultatul pentru ora 23 va fi dat de bec dupa ora 24

| blackangel69 a răspuns:

Deocamdata NU. Vreau sa spun ca cei de la TV au prezentat rezultatele pentru ora 21 cred.Deci a ramas doar din cauza oamenilor care au ramas acasa pentru ca a fost o prezenta de 44, 04 % si ne trebuia 50%+1. oricum daca eu as fi in locul lui Base as pleca.80 si cv % din cei care au votat au zis DA.deci...