| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Deci bunica unei prietene a spus ca o mai lasa pe la mine in vacanta de primavara! Cand naiba vine ca eu am uitat!
Ma puteti ajuta sau voi primi raspunsuri care nu imi sunt de folos! V ar rog sa ma ajutati si pe mine.Multumesc!kisskiss

Răspuns Câştigător
| CurcubeulColorat a răspuns:

Vacanta de primavara este vacanta care o luam de Paste adica pe 16 aprilie si se incheie pe 25 aprilie, iar pe 26 aprilie urmand sa inceapa cursurile.

5 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

in jurul pastelui cu 2-4 zile inainte 2-3 zile dupa tongue

| KoreaJapan a răspuns:

Nu putem sti cand vine vac de paste, caci totul,, se roteste'' in jurul acestei sarbatori. Iar pastele are data schimbat-oare.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Luam vacanta de primavara pe 3-11 aprilie.
fundita?

| Catiii a răspuns:

In anul 2011, vacanta de primavara e din 16 aprilie pana in 25 aprilie happy.

| miutzatha a răspuns:

La pastebig grin de pe 16 aprilie pana pe 25 aprilie... sper ca ti-am fost de ajutor.primesc fundabig grin?

Întrebări recente