| bosnea marinela a întrebat:

Deci...cu ce echipa de fotbal tineti? dar nu din Romania.pe mine una fotbalul de la noi e o brambureala si o aberatie.nu mai avem jucatorii care ia-m avut candva

10 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Deci, cu niciuna. Deci, nu ma intereseaza fotbalul, deci.

| Ben. a răspuns:

Never walk alone!

| anonim a răspuns:

Craiova in tara, iar din afara, manchester, barcelona.

| cristi a răspuns:

Barcelona forever

| tukhey23 a răspuns:

Arsenalwinking

| Little Kid a răspuns:

Cu cine castigalaughinglaughing de fapt nu. urasc fotbalul:d

| onelove a răspuns:

AC Milan

| Dozer a răspuns:

Liverpool, nu pentru valoarea jucatorilor sau pentru rezultate, cat pentru modul in care lucreaza in echipa, uniunea dintre jucatori si ambitia lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care? Echipele alea care fac blaturi in tara si maninca bataie afara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cei mai buni....MANCHESTER UNITED