| MCRgurl a întrebat:

Deci eu nu mai pot de plictiseala.au venit vecini la mine si vb prea tare ca sa dorm, ce ma fac, ca oricum nu mi-e somn.

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Ce fac si eu in momentul asta, raspund aici la intrebari tongue
sau poti sa te uiti pe triluliulu la plasa de stele, sau sa te joci remi, carti, conquiztador online tongue

| eek a răspuns:

Eu mi am luat sims 3 si joc de doua zile in continuu daca l vrei da mi un mesaj ca nu pot sa postez aici linkul ca fac astia urat

| Dia007 a răspuns:

Ia o carte happy sa vezi ce repede adormi tongue hihihi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe TPU.Gasesti de raspuns sau de pus intrebari.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste ceva.