| MineIsLikeABridge a întrebat:

Deci la mine la scoala nu ne-a mai dat voie cu mingi asa ca am luat o nuca de cocos si jucam pase, mi-a luat nuca si o zis cami scde nota la purtare, eu cred ca glumeste, dar directoarea i-a suntat pe parinti, eu cred cai o cacealma

Răspuns Câştigător
| Flöricicä a răspuns:

De obicei este interzis la scoala cu mingi,palete de tenis carti de joc si alete alea dar daca v.a zis clar ca va da voie, mi se pare ciudat sa ti.o ia.Dar totusi, nu aveai si tu o minge?laughingChiar cu o nuca de cocos ai venitlaughing? Poate a crezut ca ii poti da cuiva cu nuca in cap si il bagi in spitalrolling on the floor.confused.

2 răspunsuri:
| brokenkid a răspuns:

Cred ca era beata, nu are nici un drept, nai figurat cu comportament agresiv, iesit din comun, practic eu vad chestia care ai facut-o ca si cum ai da de fapt cu piciorul intr-o piatra, sau dop de sticla.PROBLEMA e ca fomistei aleia de directoare la cum leau scazut salarile so fi simtit jicnita ca ai sarit peste cuvantul ei.Iti spun doar atata: sustineti respectos punctul tau de vederewinking. PROFESORII SUNT TOT MAI REVOLTATI DIN CAUZA foameteilaughing)laughingrolling on the floor

| StefanCS a răspuns:

laughing)))) lol nuca de cocos