| DragosEsteCuTheAngel a întrebat:

Deci, mai demult, (era 1:00 noaptea) si schimbam programele tvului. Deodata, ma opresc pe tvr2. Era un film romanesc, cu un baiat de 17 ani care isi dorea un computer. Parintii il cumpara si baiatul se uita pe internet si gaseste un anunt in care se cautau actori pentru filme xxx. El se duce la auditie si nu stiu ce mai face. Parintii : mama- lucr la o spalatorie, tatal - habar nu am. Ei incep sa aiba un adulter. SI pana aici am vazut, ca apoi am adormit. CUM SE CHEMA FILMUL?

Răspuns Câştigător
| Chrisz a răspuns:

Acesta este filmul : http://www.cinemagia.ro/filme/buna-ce-faci-490344/