| foreveryou a întrebat:

Deci nu ma pricem deloc sa dansez, stiti cumva niste tutoriale pe net? mai e putin pana la banchet si chiar as vrea sa invat...cand ma uit la alti cum danseaza zic "waw, ce as dansa si eu " dar ma simt aiurea cand o fac pentru stiu ca dansez oribil :/ ....HELP PLEASE sad

3 răspunsuri:
| kilgharrah a răspuns:

Sincer daca o sa te iei dupa un tutorial de pe net o sa iti fie foarte greu mai bine inscriete la un curs de dans.

| foreveryou explică (pentru kilgharrah):

sad de obicei prind repede miscarile de pe tutoriale, dansul Pinguinului l-am invatat de pe net si macarena smug dar in rest... SUNT VARZAAAA laughing) la un curs de dans n-as vrea sa ma inscriu sa nu rada aia de mine :/

| foreveryou explică (pentru foreveryou):

Si sunt fata sad