| Laur195 a întrebat:

Vreau la banchet sa dansez cu o fata, insa nu stiu absolut deloc...Ce tipuri de dans se danseaza (scuzati repretarea) la petreceri, bacheturi(ete) cu fetele? Poate invat pana atunci, numai daca stiu numele dansului respectiv

Răspuns Câştigător
| Pecare a răspuns:

In caz ca nu iti plac manelele, imi pare rau, viata ta e distrusa. La petreceri in general se danseaza ori pe manele ori pe vals ori pe muzica electronica! A, si inca ceva, nu poti sa inveti sa dansezi pe manele sau pe muzica electronica, trebuie sa simti ritmul in primul rand, si in al doilea rand, trebuie sa iti lasi corpul liber, iar treaba asta o rezolvi foarte usor cu niste pahare de alcool! laughing))))

| Laur195 explică (pentru Pecare):

Imi plac cat de cat manelele, dar eu vreau sa dansez cu fetele, la genurile astea de dans nu ma pricep deloc

3 răspunsuri:
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Recomand valsul, intr-a 9-a am dansat la un banchet vals laughing

| Laur195 explică (pentru ZmeuNinja1980):

Pai am cautat pe Youtube, valsul se danseaza, gen in grupuri de baieti si fete care danseaza concomitent...nu fiecare cum vrea etc