| D_7219 a întrebat:

Deci. pe facebook ma avea o colega etichetata intr-o poza pe care o urasc big grin si am apasat pe "Denunta aceasta fotografie" apoi nu`mi mai arata facebookul acelei fete si am scos`o de la "persoane blocate" si tot nu ii vad facebook`ul. ce trebuie sa mai fac?batting eyelashes Funda. :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tu nu mai faci nimic! Pentru ca nu mai ai ce face! Acea persoana te-a blocat si ea pe tine cum ai blocato si tu pe ea! In schimb tu ai deblocato dar ea nu te-a deblocat! Ca sa ii vezi pagina de facebook trebuie sa te deblocheze EA! Bafta!

2 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii! Poate acea fata nu mai are facebook. Oricum era mai usor sa o scoti de la etichetare!happy Funda?happy

| Lacoste a răspuns:

Te-a blocat si ea,momentan nu ai ce sa mai faci decat sa astepti,poate te deblocheaza. Daca face asta,atunci tu intri din nou la poza aia si iti stergi eticheta ta->sub poza apar numele celor etichetati, inclusiv tu, cauta-ti numele si vezi ca langa nume scrie" sterge eticheta". atat