| fcbarcelonafc a întrebat:

Daca cineva a pus o poza cu mine pe facebook(pe contul lui), i-am dat "Denunta fotografie" si "Nu-mi place fotografia mea". Ce se va intampla? Imi va fi stearsa fotografia de cei de la facebook? Daca da, in cat timp?

4 răspunsuri:
| casandra2222 a răspuns:

Mda si mie mi s-a intamplat am dat de nici nu stiu cate ori "denunta fotografia"dar nu s-a intamplat nimic pana cand am vb cu respectivu si i-am zis sa stearga fotografia si nu vroia si l-am amenintat ca daca nu imi sterge fotografia o sa i pun numarul lui de telefon pe toate site-urile si atunci s-a speriat si mi-a sters-o laughing deci incearca sa vb cu respectivu/a si daca nu merge ameninta si tu cu ceva big grin

| Felciuc_Ioana_1994 a răspuns:

Si eu am facut odata la fel si nu s-a intamplat nimic

| davidutz1234567 a răspuns:

Pai depinde de cei de la fbwinking

| Chrisbss_Ciufudean_1997 a răspuns:

Nu nt tio sterge