| Coral7 a întrebat:

Deci, sa incepem cu inceputul, in primul rand as vrea ca toti fanii de ficuri cu naruto sa-mi dea si mie mai multe link'uri sau adrese sau ce or fi alea sa ma uit si eu la ele, si in al doilea rand as vrea sa incep si eu un fic. daca aveti idei sunt bine venite ( tot cu naruto : cred ca sa intelegea de la sine dar ca sa fiu sigura ). Multumesc anticipat. ( nu stiu daca am ales bine categoria, deci scuzati daca am gresit-o )

4 răspunsuri:
| EmilyEmi a răspuns:

Buna ^^ Imi pare bine sa mai gasesc o fana Naruto :o3 ~ doua ~. Din cate am inteles vrei site-uri cu fic-uri, corect :? Uite aici: http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum

Si daca doresti sa incepi un fic este acolo un topic: "Primi pasi pentru un fic de calitate" unde ti se explica amanuntit cum se face ^^

Sper ca te-am putut ajuta

| Coral7 explică:

Da, crsnebunatik, si eu sunt foarte obsedata laughing. dar stiu de site-ul ala big grin. eu vroiam idei pentru un fic sau alte ficuri facute de cineva sau chiar de voi. multumes oricum pentru ce mi-ai dat. chiar daca il stiu. :*

| onysya a răspuns:

Http://sasu.fairtopic.com/t6872-index-fan-ficuri-originale
Probabil mai sunt si alte ficuri pe acolo dar le gasesti tu.
Sper ca am fost de ajutor.

| AndreeaCrs11 a răspuns:

Esti fan Naruto? si eu. sunt cea mai obsedata din cls... uite site pe care ma uit eu. gasesti si naruto si naruto shippuuden! http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/