| AncutsaAlexutsa a întrebat:

Hei TPU big hug

In primul rand vreau sa va urez tuturor un calduros La multi ani! Si sa aveti toti parte de ceea ce va doriti in noul anbig grin.

In al doilea rand big grin am si eu o intrebare...

Merge sa deblochezi un prieten de pe facebook? Daca da, vreau si eu sa stiu cum puppy dog eyes.

Multumesc anticipat big grin.

Si scuzati categoria dar nu am stiut unde sa postez big grin.

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Logheaza-te cu userul de pe care nu iti merge, mergi apoi la pagina asta: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s...ajungi la ea fie direct fie din account – privay settings – applications apoi – da-i "remove" la block-ul din dreptul aplicatiei Farmville sau orice altceva mai vrei tu sa iti deblochezi.