| PussicatDolls a întrebat:

Deci, sa va explicbig grin
Am downloadat jocul GTA Bucuresti, il am salvat in desktop, dar, atunci cand vreau sa il joc, se incarca dupa care imi apare o fereastra mica care ma avertizeaza sa ies. Daca nu ies jocul oricum nu porneste. Ce sa fac? Exista o problema cu tipul acesta de joc? Va rog daca stiti o alta versiune a jocului GTA sa imi spuenti si mie sa incerc sa o downloadez pe aceea.
Multumesc mult!big grinbig grin

2 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

E de la placa video big grinwinking ia-ti un calculator mai bun si o sa iti mearga, stiu eroarea. si mi-e mi-a aparut aceeasi eroare cand aveam calculator de pe vremea lui rolling on the floor era eu sa spun ceva

| specialistul97 a răspuns:

Daca ai calculator de pe vremea lui bunicatu rolling on the floor e clar ca nu iti merge, stiu eroarea si eu am vrut sa ma joc gta pe calculator de pentium 2, rolling on the floor) ia-ti un calculator mai bun si o sa iti mearga.
Ti-am raspunswinking daca vrei dai funda