| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. Deci nu pot Downloada de pe nici un Browser. Sa zicem ca vreau sa downloadez yahoo. dau Download imi apare fereastra aceea unde vreau sa se salveze fisierul. bifez sa se salveze pe desktop. imi arata ca sa downloadat dar de fapt nu se downloadeaza. Si daca ma uit in istoricul de download-uri imi arata ce am downloadat dar nu pot deschide nici de acolo. Aveti vreo idee de ce se intampla asta? DAU FUNDA happy

13 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ce Windows ai? Instalează alt Windows. Îţi recomand 8-ul. Te asigur că nu vei mai întâmpina probleme de acest gen.
Pa-pa.

| Gotdns a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Pei Pe cel cu probleme am windows 7 Dar nu este al meu...
Pe pc-ul meu am windows 8. . happy

Răspuns utilizator avertizat
| Paul1498 a răspuns:

Daca ai windows 7 la search scrii Downloads si vezi ca le gasesti

| Gotdns a răspuns (pentru Paul1498):

Stiam si eu chestia cu Search-ul Dar nu merge sa downloadezi de loooc straight face imi arata ca la downloadat dar nu il downloadeaza... straight face

| Paul1498 a răspuns (pentru Gotdns):

Ce nu merge sa downloadezi video-ul?

| Gotdns a răspuns (pentru Paul1498):

Nimic. nu pot downloada nimic... Nu pot downloada poza, muzica, filme, jocuri. nici macar un document text... straight face

| Paul1498 a răspuns (pentru Gotdns):

Aaa nimic...e problema de la Browser incearca altul decat cel care il ai sau reinstaleazal pe cel actual.

| Gotdns a răspuns (pentru Paul1498):

Paul, Am incercat mai multe browsere. Si Arontyahuucom, Apare la download dar nu le pot deschide pentru ca nu se salveaza in calculator.

| Paul1498 a răspuns (pentru Gotdns):

Mmm.e ceva ciudat dar e cam naspa sa reinstalezi windows-ul doar pentru atat.

| Gotdns a răspuns (pentru Paul1498):

Nu pot reinstala windows-ul... 1 nu e al meu pc-ul si 2 e Prea multe fisiere pe el ca sa il reinstalez...

| Paul1498 a răspuns (pentru Gotdns):

Frate fa un backup si apoi reinstalezi windowsul si gata.

| geniu22 a răspuns:

Incearca sa intri peste tot unde se poate incarca, chiar si in fisierul C. Daca nu reinstaleaza-ti windowsul ori du-te la un informatician.