| anonim_4396 a întrebat:

Deci salut! acum 2 zile am citit pe 9gag ceva despre visul lucid si am aflat si ceva despre a visa paralizat(cautati pe google) cum ca vezi lucruri care se petrec in timp ce dormi.sau ca iti poti scoate spiritul din corp cu O. B. E.(out of body expirience). ma tot gandeam daca exista astfel de lucruri paranormale si am incercat sami adorm corpul si nu mintea ca sa pot sa fac O. B. E... dar niciodata nu mi-a iesit... puteti sa-mi dati un sfat?
dau fundoiwinking

1 răspuns:
| Kskerion a răspuns:

Aici e tot ce trebuie sa stii:http://9gag.com/gag/3491903. Nu iti va iesi de prima data.Ai grija este periculos daca iti pierzi concentratia.:)