| anonim_4396 a întrebat:

vreau sami detaliati cum ma pot dedubla astral atunci cand sunt pe cale sa adorm sau cand i-mi controlez visul?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu poti! Pana nu inveti limba romana, e absolut imposibil!

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

rolling on the floor Poate stie in secret o alta limba.

Si nu miscati pagina cu scroll, am un gandac la mine pe ecran cu o fobie la pixeli portocalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astralul este primul etaj.
Ca sa poti merge constient acolo trebuie sa meriti.

| Radu921 a răspuns:

Stai cuminte acolo unde esti, nu te dedubla, nu te juca cu focul ca te frigi.
Atunci cand te dedublezi psihic, corpul ramane neocupat si ale entitati tind sa ocupe locul gol si ramai pe afara, asta spus asa in limbaj comun. Esti foarte bine acolo unde esti si nu ai nevoie de complicatii. Poti citi SF si F cat vrei dar nu incerca sa aplici. E FFFFF PERICULOS in special daca reusesti. (Exista teorii care considera ca de asta a disparut Atlantida, ca s-au jucat cu forte pe care nu le-au mai putut controla).