| LolNope a întrebat:

Deci, TPU, este cineva de aici client Lyoness?

Cam cati bani aveti in cont?

3 răspunsuri:
| doarluka a răspuns:

Mihai, am văzut că ai dat dovadă de tenacitate în a posta aceste comentarii la toate întrebările.
Eu fac cumpărături prin Lyoness de câțiva ani și încasez săptămânal bani din Lyoness.

| doarluka a răspuns:

Mihai, nu fii naiv... happy
Nu știu câți ani ai, sau cu ce te ocupi, dar fii convins că nici un om serios nu-ți va trimite ție extrase de cont, doar pentru a te convinge.
Câștigurile cuiva sunt proporționale cu nivelul cumpărăturilor lui binențeles ale recomandărilor lui. E firesc să nu câștigi bani atâta timp cât nu faci cumpărături prin sistem. Pur și simplu nu ai de unde. Cât despre recomandări... dacă pe noi ne convingi că NU funcționează, cum ai putea să le explici prietenilor CUM funcționează?

| lyoness a răspuns:

Eu sunt. dar esti sigur ca vrei sa stii cati bani am in cont?