| Rallu a întrebat:

Deci TPU! va cer ajutorul din nou, de data asta e ceva mai serios.
Vreau sa`mi gasesc un var, el este din Brasov, si nu am mai tinut legatura cu familia lui, de cativa ani buni. Deci va rog TPU, orice idee e bine venita, l`am cautat pe facebook, dar inca, nimic. cum as putea da de el?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Cauta-l la ultimul nr de telefon cunoscut ( mobil sau fix- in cartea de telefoane la ultima adresa cunoscuta). Apoi daca stii la ce firma lucra, cauta pe net nr de tel de la acea firma si incearca sa iei leg cu el acolo.Nu stii nici o adresa, niste date de la care sa pornesti, prieteni comuni, alte rude apropiate, etc.

| Rallu explică:

Stiu adresa, dar e departe sa ajung acolo si numele, varsta.

| StubblyTooth a răspuns:

Intrebi la evidenta populatiei ( la politie sau nu stiu unde )