| aliosa1 a întrebat:

Salutare grup. Am si eu o intrebare. Cum as putea sa gasesc o persoana doar dupa numele ei si locatia de unde este? Am cautat-o pe Facebook pe Instagram si nu am gasit nimic.
Vreo idee ceva?
Multumesc

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Doar la poliție.
Nu o puteți găsi pe rețelele sociale dacă nu folosește numele real.

| aliosa1 explică (pentru romeo78):

O sa iau in considerare si varianta asta. Multumesc

| romeo78 a răspuns (pentru aliosa1):

Cu plăcere! Iar, dacă ai posibilitatea financiară necesară pentru a contacta o casă de detectivi particulari, o poți găsi ușor!

| Furnicuta000 a răspuns:

Numai daca stii pe cineva apropiat ei. De ex eu daca vreau sa gasesc pe cineva intru pe Facebook la o ruda de-a ei sau la un prieten foarte bun de-al ei si caut in lista de prieteni

| aliosa1 explică (pentru Furnicuta000):

Am incercat dupa numele de familie dar sunt foarte multi cu numele ala! O sa mai incerc multumesc.