| Larisa005 a întrebat:

Hi TPU.
Acum aproximativ un an am fost cu un baiat timp de 3 luni, totu a fost frumos si fara nici o problema pana cand dintr-o data o inceput sa nu ma mai bage inseama, iar eu cred ca a facut asta pentru ca m-am imprieteni cu cativa prieteni din grupul lui si nu am mai tinut legatura deloc fara sa-mi dea vroe explicatie. Astazi m-a adaugat pe facebook, ceea ce mo surprins, si ma gandeam ca poate o uitat totu si am putea sa fim macar prieteni din nou, faza e ca ma are pe messenger pe invizibil si nu stiu cum asi putea incepe o conversatie avand in vedere ca daca nu am un subiect de discutie o sa zica ca sunt prea copila si ca ma bag cu toti in seama fara motiv.
Aveti vreo idee cum asi putea sa redevin intr-un fel prietena cu el.
Multumesc Anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Ia incearca sa-l intrebi pe facebook ce mai face, cum o mai duce. poate o sa vb apoi pe messwinking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Il intrebi daca mai vrea sa fiti amici si vezi ce zice, daca nu vrea sai fie de bine