| Anonyn11 a întrebat:

Deci vr si eu codul html pentru dedicatii dar sa functioneze si sa primesc dedicatiile pe emailul meu, FUNDAbig grin

5 răspunsuri:
| axnpictures a răspuns:

Daca vrei doar html ar fi ceva de genul Trimite dedicatia.
Dar asta va lansa programul de email al utilizatorului. Daca vrei sa ajunga direct din site, ai nevoie de un limbaj de programare (php, asp, etc).

| axnpictures a răspuns:

Ok, vad ca site-ul elimina html-ul. Din pacate nu ti-l pot scrie.

| Anonyn11 explică (pentru axnpictures):

Da-mi add la craciun.cosmin1998@Yahoo.com

| Brinzan_Denis_1996 a răspuns:

Man adauga si id meu: by_dns te rog frumos...ca vreau sa ma ajuti cu acel cod html...

| Anonyn11 explică:

Da-mi add la craciun.cosmin1998@Yahoo.com si mil dai pe mess