| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa aplic in echipa unu-i joc si mi-a fost pus un set de intrebari... le-am completat toate dar mi-a mai ramas una, chiar nu stiu ce sa raspund... poate ma ajutati voi, intrebarea este:
De ce te-am angaja pe tine?

Dau fundita la cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca sunt om de echipa si foarte bun la (numele jocului). Succes!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune şi tu că eşti motivată, că îţi doreşti foarte mult asta şi că te descurci bine. Poţi adăuga că colaborezi bine şi eşti dispusă să ajuţi, scrie despre tine! Baftă!

| Gizăz a răspuns:

Scrie tu „unu-i" în răspuns să vezi ce şut în fund îţi iei!

| unknownn a răspuns:

Am rezolvat am raspuns:
Pai cunosc foarte bine jocul.
Si timpul in care sunt disponibila sa jocbig grin

| Alex_2741 a răspuns:

Si tu poti sa raspunzi happy

"Pentru ca pot fi de ajutor"

e simplu sau tot felul de raspunsuri din astea happy dar asa pun eu peste tot happy si e ok

| Lolicika a răspuns:

Pentru ca esti bun la lucrul in echipa si iti place acel joc si doresti mult sa intri in echipa

| denisadeny12 a răspuns:

Raspunsul ar cam suna: deoarece stau si-mi bat capul la atatea intrebari ca sa fac o impresie buna