| anonim_4396 a întrebat:

Demult caut un program pentru winamp...sa vezi ce muzica asculti la status? Dar nu cred ca exista asa ceva pentru yahoo messenger 9...Imi spune si mie cineva vreun site dupa care pot instala programul despre care vorbesc? Bineinteles daca existawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie pe google:download program care arata la status ce muzica asculti

6 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

Cauta pe google, Hyper YM... succes! happy

| Pufulete666 a răspuns:

Eu am avut un anume tip de messenger care arata asta, o sa-l intreb pe fratele meu(daca tin minte ca-s can uituca)daca isi mai aminteste ce tip era.Pa-pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista cauta pe googlewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.detectiveinvezebel.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe google si cauta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe fisierulmeu.ro