| Christyne a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste programul care face ca muzica care o asculti in winamp sa apara la status? Si de unde il pot descarca? Mentionez ca am messenger 8.

7 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nu trebuie nici un program.

Fa-ti un Playlist in Winamp.CLick pe Playlist - Playlist Preferences -General purpose - Yahoo! Messenger Now Playling ...

Succes!

| thehope a răspuns:

Http://www.numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? noHotLink gasesti aici programelul, se numeste yahoo messenger now playing

| thehope a răspuns:

Sincer nu inteleg de ce mi-am luat stupid... straight face asta e programul pe care il am eu si imi afiseaza melodia pe care o ascult... fara sa ai programul asta nu poti da click in winamp pe general purpose...etc dragul meu pinguin_bazat! da ma rog... tu stii straight face

| powergirl a răspuns:

Eu am un program se numeste amp de pe goole il poti descarca sau daca vrei vb pe mess si ti-l trimit pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt e
Hyper YM:)
cu asta puneam idle. absolut orice
http://www.filehost.ro/108426/HyperYM_v1_52_rar/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum
eu dinasta folosesc acum
invata sa il folosesti

| Christyne explică:

NNoname am luat programul propus de tine iar acum la status nu este prezentata melodia care o ascult ci toate statusurile care le am eustraight face