| loveyou_8397 a întrebat:

Desi am 18 ani sunt prea mica la inaltime. Ce exercitii de inaltare sunt bune? Stiu, stiu ca trebuie sa fac sport ca sa cresc dar in cazu' de fata nu prea ma ajuta.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Volei, baschet, inot si multe exercitii la bara. Daca mergi la sala instructorul de acolo iti poate da mai multe indicatii. Iti urez mult succes!

| MikyMi a răspuns:

Nu stiu cat de mult te vei inalta de acum in colo! Incearca sa alergi in fiecare zi, du-te si la sala ca au multe aparate care sa te "lungeasca"! Trebuie insa sa ai grija si la alimentatie.Noi femeile avem posibilitatea de a ascunde micile defecte - in cazul tau tocurile ar fi foarte potrivite!
Bafta, draguta!

| adellina a răspuns:

Cel mai bun este inotulhappy

Răspuns utilizator avertizat