| ADRYangel a întrebat:

Despre ce sa scriu in acel jurnal?

Răspuns Câştigător
| madalinutza13 a răspuns:

Pai sa inteleg ca ai un jurnal nu e asa? pai poti sa iti scrii gandurile ce ai facut in fiecare zi.Sau poti sa faci cu prietena ta cea mai buna un jurnal C.M.B.P(cele mai bune prietene, sau P.P.V(prietene pe viata) si sa il lasi ei o zi dupaceea sa il iei tu sa scrieti poezii sa desenatii in el. poti sa faci o gramada de chestii in el daca ai imaginatie Bft:-)sper ca te-am ajutat pup:*

| ADRYangel explică (pentru madalinutza13):

Mersi.mai ajutat cu desenele

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Care?

| beautifulkiss a răspuns:

Buna in el poti scrie mai multe intamplari, evenimente sau framantari de-ale tale. Jurnalele sunt foarte folositoare deoarece in el te descarci ca sa spun asa.Numai bine.

| Biggiesan a răspuns:

Scrii jurnal doar dacă simți nevoia neapărat să-ți clarifici gândurile, trăirile.Sau... să-ți faci procesul verbal zilnic și anume: m-am trezit, am păpat, am plecat la școală și acolo în loc să ascult ce spune profesorul eu m-am ciufulit cu colega de bancă, am venit acasă, am ieșit în parc să-mi plimb pisica, sper că mâine va fi altfel.:-))